Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Příspěvky VZP

Příspěvky VZP na pohybové aktivity.

 
Vážení rodiče dětí,

i v tomto školním roce poskytuje VZP příspěvky na pohybové aktivity. Podrobnosti k možnostem čerpání příspěvku od VZP naleznete na jejich webových stránkách. 


Pro čerpání příspěvku při platbě převodem potřebujete: rodný list dítěte, přehled o kroužku - spodní díl přihlášky. Po provedené platbě a připsání na náš účet Vám vystavíme potřebné potvrzení. K němu ještě pojišťovna může vyžadovat výpis z účtu, na kterém bude tento převod zobrazen.

Při platbě v hotovosti je potřeba: rodný list dítěte, přehled o kroužku - spodní díl přihlášky a pokladní stvrzenka, kterou obdržíte při platbě.

Naši partneři