Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

LT-IV. Ztracený poklad kapitána Rudooka

JE NÁM LÍTO, ALE KAPACITA TOHOTO TÁBORA UŽ JE NAPLNĚNA!

Před téměř třemi stovkami let brázdil Karibské moře proslulý kapitán pirátské flotily zvaný Rudook. Neohroženě drancoval a kradl, co se mu zlíbilo. Jediné z čeho měl opravdu strach, byla Smrt. Kartářka v Portoriku mu poradila, aby své naloupené bohatství přestal rozhazovat, ušetřil ho a podplatil s ním Smrt. Než však stihl opět nashromáždit dostatečné bohatství, byl už velmi starý a když se se Smrtí setkal, ta se mu jen vysmála a řekla, že uvěřil podvodné kartářce, a že ona se koupit prostě nedá.
A tak se kapitán Rudook propadl do toho nejhlubšího podsvětí a zůstalo po něm šest dospělých dětí a obrovský poklad neznámo kde. Rudookovi potomci byli vždy vedeni k dravosti a lehké bezohlednosti. Na stará kolena si však Rudook začal uvědomovat, že pokud by na něj Smrt přeci jen dosáhla, mohli by se jeho děti prát o jeho poklad a třeba se i navzájem zamordovat. Proto se rozhodl, že každému z nich sdělí část informací k nalezení pokladu a tím si zajistí, že se budou vzájemně potřebovat a budou nuceni spolupracovat. Nebo si to alespoň myslel...

Kód 176104
Název LT-IV. Ztracený poklad kapitána Rudooka
Termín konání 31.07.2018 10:00 - 09.08.2018 12:30
Místo konání táborová základna Rohozná
Hlavní vedoucí Petr Opršal
Věková skupina 7-15 let
Sraz účastníků 9:45 na autobusovém nádraží v Polné
Vybavení na akci dle propozic
V ceně zahrnuto ubytování, strava 5x denně, program
Jiná ujednání členové kroužků DDM a Spolku KUŠ 3100,-
Cena 3250,- Kč
Dokumenty ke stažení

List účastníka tábora IV. běh - Ztracený poklad kapitána Rudooka

Potvrzení od lékaře

Co s sebou na tábor 2018

Naši partneři