13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

PT-VI. Život na hradě (20.-24.8.)

JE NÁM LÍTO, ALE KAPACITA TOHOTO TÁBORA UŽ JE NAPLNĚNA!

Jak se žilo na hradě i v podhradí? Vyzkoušíte si vaření na ohni i různá řemesla. Poznáte historii polenského hradu a jeho obyvatele. Nahlédnete i tam, kam noha běžného návštěvníka nevkročí. Příměstský tábor "Život na hradě" pořádá DDM ve spolupráci s Městským muzeem Polná.

Název PT-VI. Život na hradě (20.-24.8.)
Termín konání 20.08.2018 08:00 - 24.08.2018 15:00
Místo konání uvedeno v propozicích, na plakátech
Hlavní vedoucí Dana Kuníková
Sraz účastníků každý den v 8:00 hod v Městském muzeu