24.09.2016 BURZA OBLEČENÍ SE STONOŽKOU

Zítřejší burza se uskuteční v tělocvičně DDM. Prosím počítejte s nutností přezutí - hlavně pro své ratolesti (nemáme malé návleky). Výhodou je, že dětem sneseme nějaké hračky ze Stonožky, aby se zabavily, než si nakoupíte.

16.09.2016 Čerpání příspěvku od VZP

Pojištěnci VZP mohou na pohybové aktivity čerpat v programu Klub pevného zdraví 500,- Kč/rok. Toto splňují sportovní i taneční kroužky v DDM. K čerpání příspěvku potřebujete: rodný list dítěte, spodní díl přihlášky (odstřižený pod podpisem zákonného zástupce), doklad o zaplacení (vytištěný z int. bankovnictví po provedení platby, pokladní doklad při platbě v hotovosti) NEVÁHEJTE, V PROGRAMU JSOU OMEZENÉ PROSTŘEDKY A PO VYČERPÁNÍ NÁROK NA PŘÍSPĚVEK NENÍ!

NOVINKA: Muzejně-historický kroužek

Ve spolupráci s polenským muzeem otevíráme nový kroužek. Zájemcům o historii se tak nabízí nové možnosti, jak rozvíjet svoji zálibu.
Kroužek bude probíhat převážně v prostorách Muzea a polenského hradu. Účatníci se mohou těšit na spoustu zajímavostí a informací ze života lidí ve středověku. Budou mít možnost nahlédnout do prostorů, kam běžný návštěvník nemůže. Dostanou šanci podílet se na činnosti muzea a možnost vytvořit vlastní výstavu pro veřejnost.
Více informací najdete v popisu u samotného kroužku.

Název NOVINKA: Muzejně-historický kroužek
Místo konání DDM Polná