Novinky

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

24.09.2016 BURZA OBLEČENÍ SE STONOŽKOU

Zítřejší burza se uskuteční v tělocvičně DDM. Prosím počítejte s nutností přezutí - hlavně pro své ratolesti (nemáme malé návleky). Výhodou je, že dětem sneseme nějaké hračky ze Stonožky, aby se zabavily, než si nakoupíte.

16.09.2016 Čerpání příspěvku od VZP

Pojištěnci VZP mohou na pohybové aktivity čerpat v programu Klub pevného zdraví 500,- Kč/rok. Toto splňují sportovní i taneční kroužky v DDM. K čerpání příspěvku potřebujete: rodný list dítěte, spodní díl přihlášky (odstřižený pod podpisem zákonného zástupce), doklad o zaplacení (vytištěný z int. bankovnictví po provedení platby, pokladní doklad při platbě v hotovosti) NEVÁHEJTE, V PROGRAMU JSOU OMEZENÉ PROSTŘEDKY A PO VYČERPÁNÍ NÁROK NA PŘÍSPĚVEK NENÍ!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Den dětí po myslivecku

Vycházka lesem, myslivecké zajímavosti, soutěže, výcvik loveckých psů, ukázky preparace zvířat, střelba, mladí záchranáři, táborák a písničky, možnost zakoupení špekáčků a občerstvení. Pořádáme za každého počasí ve spolupráci s Mysliveckým spolkem Polná.

Kód 167207
Název Den dětí po myslivecku
Termín konání 10.06.2017 13:00 - 16:00
Místo konání okolí Polné
Hlavní vedoucí Vlasta Kruntorádová
Věková skupina 0-99 let
Sraz účastníků hráz Nového rybníka v Březině

Naši partneři