24.09.2016 BURZA OBLEČENÍ SE STONOŽKOU

Zítřejší burza se uskuteční v tělocvičně DDM. Prosím počítejte s nutností přezutí - hlavně pro své ratolesti (nemáme malé návleky). Výhodou je, že dětem sneseme nějaké hračky ze Stonožky, aby se zabavily, než si nakoupíte.

16.09.2016 Čerpání příspěvku od VZP

Pojištěnci VZP mohou na pohybové aktivity čerpat v programu Klub pevného zdraví 500,- Kč/rok. Toto splňují sportovní i taneční kroužky v DDM. K čerpání příspěvku potřebujete: rodný list dítěte, spodní díl přihlášky (odstřižený pod podpisem zákonného zástupce), doklad o zaplacení (vytištěný z int. bankovnictví po provedení platby, pokladní doklad při platbě v hotovosti) NEVÁHEJTE, V PROGRAMU JSOU OMEZENÉ PROSTŘEDKY A PO VYČERPÁNÍ NÁROK NA PŘÍSPĚVEK NENÍ!

Muzejně-historický kroužek

Chceš se dozvědět něco o životě ve středověku? Vyzkoušet si život v dřívějších dobách na vlastní kůži? Nahlédnout do historie polenského hradu? Podívat se do míst kam noha běžného návštěvníka nevkročí a prozkoumat hrad od sklepa až po půdu? Zjistit, jak funguje muzeum, a vytvořit vlastní výstavu pro veřejnost? Právě pro tebe je tento kroužek.
Průvodcem v objevování ti budou odbornice polenského muzea Bc. Alena Vyskočilová a Ing. Michaela Škorpíková.

Název Muzejně-historický kroužek
Místo konání DDM Polná
Hlavní vedoucí Michaela Škorpíková
Vybavení na kroužek přezůvky, zápisník