Muzejně-historický kroužek

Chceš se dozvědět něco o životě ve středověku? Vyzkoušet si život v dřívějších dobách na vlastní kůži? Nahlédnout do historie polenského hradu? Podívat se do míst kam noha běžného návštěvníka nevkročí a prozkoumat hrad od sklepa až po půdu? Zjistit, jak funguje muzeum, a vytvořit vlastní výstavu pro veřejnost? Právě pro tebe je tento kroužek.
Průvodcem v objevování ti budou odbornice polenského muzea Bc. Alena Vyskočilová a Ing. Michaela Škorpíková.

Název Muzejně-historický kroužek
Místo konání DDM Polná
Hlavní vedoucí Michaela Škorpíková
Vybavení na kroužek přezůvky, zápisník