Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Myslivecká stezka zaplnila Březinu bezmála 300 návštěvníky!

26.05.2018

Přišly celé rodiny i s kočárky nebo kolmo, nechyběli ani psí kamarádi. Pro každého se tu našlo něco zajímavého. Pro děti soutěže a různé myslivecké ukázky, dospělí si mohli nechat změřit hladinu cukru v krvi nebo určit krevní skupinu. O tuto nadstardantní službičku se postarali Mladí záchranáři DDM z Polné pod vedením Lucky Dolejší. Na stezce jste mohli ochutnat čerstvý med místních včelařů, či obhlédnout kapříky v kádi polenských rybářů. K vidění zde byly i myslivecké trofeje s patřičným odborným výkladem a střelbu do terče vám umožnili dobroutovští střelci. Konečně v cíli na vás čekaly výborné domácí klobásky, špekáčky, pivko a malinovka. Ani na "placky" jsme nezapomněli – tentokrát byly s motivem divokého prasete. Pro hezkou pohodu zahráli na kytaru a banjo Majka Štohanzlová a Pavel Bárta.

Naši partneři