Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Orientální tanečnice zazářily ve Žďáru nad Sázavou

28.04.2018

Skupina Latifky (Adéla Machová, Klára Vomlelová, Anna Novotná, Jolana Dobrovolná, Terezie Baková a Marie Vencová) se umístily na 3. místě ve své kategorii. Předvedly se se sestavou s hedvábnými vějíři , propojenou v druhé části sestavy svižným bubinkovým drumem.

Skupina Yasmine (Nikola a Kateřina Havlickovy, Tina Rosická, Tereza Lorencová, Natalie Maštěrová, Klára Urbanová) se umístily na 2.mistě ve své kategorii s indickou sestavou Bollywood na krásnou, veselou hudbu. 

Obě skupiny postupují do Uherského Ostrohu na celostátni kolo soutěže, která se bude konat 27.5.2018.  Všem dívkám a jejich vedoucím patří velká gratulace a poděkování za perfektní reprezentaci DDM v Polné.

Naši partneři