Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Naše mažoretky opět nezklamaly!

21.04.2018

V sobotu 21.4. se naše starší mažoretky zúčastnily své první letošní soutěže.​ Jely do Havlíčkova Brodu na nepostupové klání s názvem „Havlíčkobrodské srdce“. Vedoucí Dominika Doubková k tomu řekla: „Konkurence byla veliká a přípravy hektické, ale dívky mi vytřely zrak. Naložila jsem jim těžkou sestavu a ony se s ní popasovaly na výbornou. Byla jsem z nich nadšená! Přišly i slzičky, ale to už ke sportu patří. Získaly jsme páté místo a jsme s ním spokojené.“ Takže hurá do další soutěže! Moc našim děvčatům fandíme a držíme pěsti .

Naši partneři