Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Loutkáři odehráli sedm představení!

27.04.2018

Hráli pro širokou veřejnost, ale také pro děti polenských mateřských školek a základní školy. Představení se líbila, svědčí o tom hlavně to, že děti v publiku byly jako „pěny“ a výborně spolupracovaly.


„ Loutkáři byli bezvadní, moc nás potěšili, protože odvedli hezký kus práce,“ zhodnotily herecké výkony Vlasta Kruntorádová a Jiřina Richterová, vedoucí kroužku. Poděkování patří také Leoně Niejadlíkové, která obětavě zvučí každé vystoupení.


V červnu se děti z loutkářského kroužku vrátí k pohádce „O koblížkovi“, kterou nacvičily s plošnými loutkami, které si samy vyrobily. Vystoupí několikrát na akci města 10. 6., kde mimo jiné oslavíme i 60. výročí vzniku DDM v Polné. Představení budou probíhat ve vestibulu pošty.

Naši partneři