Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Domečkovská Akademie v Polné se vydařila!

20.04.2018

Akademie se letos představila v novém kabátě. Poprvé se totiž uskutečnila v sále polenského Zámku. Záhy se ukázalo, že to bylo dobré rozhodnutí. Nové prostředí totiž přilákalo mnohem více hostů, než do tělocvičny, kde se odehrávala až do loňského roku.

Jednotlivé zájmové útvary měly mnohem více prostoru k prezentaci. Střídavě bylo využíváno podia a sálu, takže zmizely prostoje s přípravami pomůcek a podobně.

Představilo se zde celkem 18 kroužků s účastí více než 150 dětí a dospělých účinkujících. Podívat se přišlo téměř 400 rodičů a přátel z Polné a okolí. Však také bylo čím se pochlubit a co ukázat. Hned u vstupu prezentoval svoji činnost Multimediální kroužek formou krátkých videí a fotografií. Zde také nabízeli něco z kuchařského umění kluci z Vaření ale hlavní program se začal odehrávat úderem 17. hodiny.  První hosté se začali trousit už po 16. hodině, aby si zabezpečili dobrá místa a nic jim neuniklo. Však také bylo nač se dívat! Svou celoroční prací se pochlubily děti z Gymnastiky, Lidové tanečky, Mladí hasiči, We just, Kytarový kroužek se svou "Guitar Super Group", Aerobic s Táňou, Záchranáři, Judisté, Aikidisté – děti i dospělí, ale také tři skupiny dívek z Břišních tanců a kluci z Parkouru.  Na závěr roztleskaly celé hlediště skvělé Mažoretky.

Velké poděkování za dobře odvedenou práci a bezvadnou prezentaci DDM patří nejen dětem, ale také jejich vedoucím. Letošní Akademie byla nádherným dárkem k letošnímu 60. Výročí vzniku DDM v Polné.

Ale hlavní sláva polenský Dům dětí a mládeže teprve čeká. Celoroční oslavy završí 10. červen na Husově náměstí v Polné, kde bude na poleňáky čekat pestrý program v podobě dalších přehlídek z činnosti, včetně velkého slosování  tiketů z Velké pátrací hry pro děti. Určitě se tedy máme společně na co těšit!

Naši partneři