Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Pětiboj dvojic se vydařil

10.02.2018

Sportovci se utkali ve stolním tenisu, volejbalu, nohejbalu, badmintonu a „oblíbeném“ hodu na koš. Nechyběly tu dobrá nálada ani bojovný duch, vždyť se tu sešli borci několika věkových skupin od „náctiletých“ po „sátileté“ v devíti dvojicích. Nejstaršímu  týmu bylo dohromady 125 let, ale mladší páry měly co dělat, aby mu stačily. V urputných soubojích nakonec zvítězil jediný smíšený pár z Přibyslavi. Celkově byly zápasy hodně vyrovnané a tak se bojovalo do posledního dechu! Byla to pěkná sportovní sobota a věříme, že si takovou zopakujeme zase za rok, ale určitě se setkáme i dřív na některé sportovní akci DDM.

 

Naši partneři