Tento pátek máme od 17h první klidnou podzimní schůzku našich táborových dobrovolníků. Co asi na Vás zase vymyslíme?

Šílenci z kroužku "Tvorba z přírody" se domluvili na letošním posledním indiánském přespání na dvoře Tempa.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Judo

03.02.2018

Výprava Slavoje Polná a DDM Polná měla  4 judisty,trenéra a dopravu zajistil pan Kopecký a pan Smejkal.

Po splnění základních povinností přípravy na soutěž - včasné přihlášení a na místě uhrazení startovného,vypsání startovních lístků došlo na zvážení  členů naší výpravy a kontrolu dokladů.

Upozornění pro všechny naše členy.FOTOGRAFIE na kartě MUSí být BAREVNÁ:!!!!:!!!!

Přes malé problémy jsme zajistili start všech členů  výpravy.  OK

Soutěž zahájil

Jakub Kopecký - *2008

*  dostal dobrý los a k prvnímu utkání  měl za soupeře  Michaela Rákose z Kralup.

Soupeř byl  čiperný,snaživý,ale Kuba soupeře předběhl a  utkání vyhrál.

* v dalším kole měl za soupeře  Tomáše Vyčítala z oddílu judo ACADEMY Praha.

Vzhledem k tomu,že Benešov není daleko od Prahy,výpravu judistů z ACADEMY Praha doprovázel dvojnásobný počet příznivců a tak bylo kolem tatami velké napětí a povzbuzování domácího judisty.

Kuba opět zabral a zvítězil.

Vybojoval si tak  postup  do finále.

Soupeřem mu byl  Kraina Bruno z pražského klubu judo  - judo nejen jako sport.

Vítězství  ve finále v hmotnostní kategorii do 31kg v kategorii U-11  nad Kopřivíkem Danielem z Judo Academy Praha.

...a byla první zlatá

V kategorii U-13 do 34kg/při kontrole hmotnosti  měl 30,45kg/  začal boj s 18ti judisty

Štěpán SMEJKAL- *2006

V prvním kole měl volný los a čekal na vítěze vloženého utkání Sobotku Matyáše  z JUDO MODA Sport z Prahy,kterého hodil na opakované

se-oi-nage,protože 1.hod byl z kolen a tak to zopakoval a utkání ukončil před časovým limitem.

V druhém kole měl za soupeře SHARIPOVa Sardana  z Yawary Praha

Ten vydržel jediný nástup a za 18secund byl konec zápasu.

Ve třetím kole měl za soupeře Patrika Svárovského ze Sakury Liberec.

Soupeř se hodně snažil,ale Štěpán Smejkal zvítězil před časovým limitem. a postoupil do finále.

Ve finále měl za soupeře Radka Nechvátala ze Spartaku Třebíč -tradiční soupeř s kterým si srovnávají výsledky v sinusovém průběhu.

Štěpán po náročném začátku upadl na nožní chvat a vybojoval 2.místo a stříbrnou medaili.

V hmotnostní kategorii 42kg mladších žáků v U-13 bylo losováno pořadí zápasů z 18ti judisty.

Slavoj Polná-DDM Polná měli dva judisty  - Jendu Lahodu  *2007  a Adama Jelínka.*2006

Jenda  Lahoda v prvním kole porazil Kučeru Krystiána z Judo Liberec.

Ve druhém kole zaváhal a prohrál s Ignácem ADAMCEM ze Sokolu Žižkov Praha na pěkný chvat tani otoši.

.Adamec se probojoval až do finále.Tím otevřel dveře Jendovi Lahodovi do repesáže a ten  v dalších zápasech neváhal a porazilChlubnu Antonína z Kyklopu Praha,dále RETTA Matyáše ze Sokolu Žižkov a obsadil 3.místo.

Adam Jelínek v prvním kole porazil Tadeáše  Vaňka z Tábora ,dále Prokypcina Adama z Yawary Praha za 23secund a šel do finále proti Ignáci Adamcovi

ze Sokoluz Žižkov/porazil našeho Jendu Lahodu/ a tak bylo finále jako poslední celého turnaje a byl to litý boj,který skončil vítězstvím Adama Jelínka

a tedy další zlatou medailí pro polenské judisty.

Celková bilance  tedy       1.místa  - KOPECKY  Jakub /mláďata  U-11   a

- JELÍNEK   Adam    U-13

2.místo - SMEJKAL  Štěpán  U-13

3.místo -  LAHODA   Jan        U-13

Dobrá reprezentace,kterou  postřehli pořadatelé i konkurence z celé republiky jak naše  malá výprava Slavoje Polná bojovala a obsadila stupně vítězů.

Děkuji našim judistům za vzornou reprezentaci.

Dr.Toufar Karel,

trenér oddílu judo Slavoj Polná a DDM Polná

Rodičovskému servisu - panu Kopeckému a panu Smejkalovi za   bezpečnou dopravu  judistů k turnaji a zpět domů.

Pan Smejkal pořídil i dokumentaci,takže se můžeme těšit na pěkné foto  na profesionální úrovni pro náš web,

paní Holasovou do Polenského zpravodaje a do Jihlavského deníku a Jihlavských Listů.

Také rozhlas  Vysočina  dostane informaci o výsledcích společně s výpravou judistů  jihlavského SOKOLu.

Ten vybojoval v kategorii U-13  -mladší žáci - dvě první místa

- do 36kg zvítězila DOLEŽALOVÁ  Emilie

- do 46kg ŠPEJTEK   Filip

V kategorii U-15  - starší žáci -    také první místo

-do 42kg  HOTOVEC Ctibor

-do 34kg  RYCHNOVSKÝ Adam bojoval až  do finále,kde prohrál a vybojoval 2.místo a stříbrnou medaili.

Komentář k umístění judistů SOKOLu Jihlava doplní trenér  pan Jarda Wasserbauer.

Rychlou informaci o výsledcích judistů

zasílá

TOUFAR Karel,

P.S. - S panem Fialou připravujeme na příští víkend účast na kvalitním turnaji v Banské Bystrici a následně na Českém poháru v Ostravě.