Shromáždění aktivních členů tentokrát v jihlavském podniku Nasypaný čaj od 18h
Tento pátek máme od 17h první klidnou podzimní schůzku našich táborových dobrovolníků. Co asi na Vás zase vymyslíme?
Šílenci z kroužku "Tvorba z přírody" se domluvili na letošním posledním indiánském přespání na dvoře Tempa.
03.02.2018
Výprava Slavoje Polná a DDM Polná měla 4 judisty,trenéra a dopravu zajistil pan Kopecký a pan Smejkal.
Po splnění základních povinností přípravy na soutěž - včasné přihlášení a na místě uhrazení startovného,vypsání startovních lístků došlo na zvážení členů naší výpravy a kontrolu dokladů.
Upozornění pro všechny naše členy.FOTOGRAFIE na kartě MUSí být BAREVNÁ:!!!!:!!!!
Přes malé problémy jsme zajistili start všech členů výpravy. OK
Soutěž zahájil
Jakub Kopecký - *2008
* dostal dobrý los a k prvnímu utkání měl za soupeře Michaela Rákose z Kralup.
Soupeř byl čiperný,snaživý,ale Kuba soupeře předběhl a utkání vyhrál.
* v dalším kole měl za soupeře Tomáše Vyčítala z oddílu judo ACADEMY Praha.
Vzhledem k tomu,že Benešov není daleko od Prahy,výpravu judistů z ACADEMY Praha doprovázel dvojnásobný počet příznivců a tak bylo kolem tatami velké napětí a povzbuzování domácího judisty.
Kuba opět zabral a zvítězil.
Vybojoval si tak postup do finále.
Soupeřem mu byl Kraina Bruno z pražského klubu judo - judo nejen jako sport.
Vítězství ve finále v hmotnostní kategorii do 31kg v kategorii U-11 nad Kopřivíkem Danielem z Judo Academy Praha.
...a byla první zlatá
V kategorii U-13 do 34kg/při kontrole hmotnosti měl 30,45kg/ začal boj s 18ti judisty
Štěpán SMEJKAL- *2006
V prvním kole měl volný los a čekal na vítěze vloženého utkání Sobotku Matyáše z JUDO MODA Sport z Prahy,kterého hodil na opakované
se-oi-nage,protože 1.hod byl z kolen a tak to zopakoval a utkání ukončil před časovým limitem.
V druhém kole měl za soupeře SHARIPOVa Sardana z Yawary Praha
Ten vydržel jediný nástup a za 18secund byl konec zápasu.
Ve třetím kole měl za soupeře Patrika Svárovského ze Sakury Liberec.
Soupeř se hodně snažil,ale Štěpán Smejkal zvítězil před časovým limitem. a postoupil do finále.
Ve finále měl za soupeře Radka Nechvátala ze Spartaku Třebíč -tradiční soupeř s kterým si srovnávají výsledky v sinusovém průběhu.
Štěpán po náročném začátku upadl na nožní chvat a vybojoval 2.místo a stříbrnou medaili.
V hmotnostní kategorii 42kg mladších žáků v U-13 bylo losováno pořadí zápasů z 18ti judisty.
Slavoj Polná-DDM Polná měli dva judisty - Jendu Lahodu *2007 a Adama Jelínka.*2006
Jenda Lahoda v prvním kole porazil Kučeru Krystiána z Judo Liberec.
Ve druhém kole zaváhal a prohrál s Ignácem ADAMCEM ze Sokolu Žižkov Praha na pěkný chvat tani otoši.
.Adamec se probojoval až do finále.Tím otevřel dveře Jendovi Lahodovi do repesáže a ten v dalších zápasech neváhal a porazilChlubnu Antonína z Kyklopu Praha,dále RETTA Matyáše ze Sokolu Žižkov a obsadil 3.místo.
Adam Jelínek v prvním kole porazil Tadeáše Vaňka z Tábora ,dále Prokypcina Adama z Yawary Praha za 23secund a šel do finále proti Ignáci Adamcovi
ze Sokoluz Žižkov/porazil našeho Jendu Lahodu/ a tak bylo finále jako poslední celého turnaje a byl to litý boj,který skončil vítězstvím Adama Jelínka
a tedy další zlatou medailí pro polenské judisty.
Celková bilance tedy 1.místa - KOPECKY Jakub /mláďata U-11 a
- JELÍNEK Adam U-13
2.místo - SMEJKAL Štěpán U-13
3.místo - LAHODA Jan U-13
Dobrá reprezentace,kterou postřehli pořadatelé i konkurence z celé republiky jak naše malá výprava Slavoje Polná bojovala a obsadila stupně vítězů.
Děkuji našim judistům za vzornou reprezentaci.
Dr.Toufar Karel,
trenér oddílu judo Slavoj Polná a DDM Polná
Rodičovskému servisu - panu Kopeckému a panu Smejkalovi za bezpečnou dopravu judistů k turnaji a zpět domů.
Pan Smejkal pořídil i dokumentaci,takže se můžeme těšit na pěkné foto na profesionální úrovni pro náš web,
paní Holasovou do Polenského zpravodaje a do Jihlavského deníku a Jihlavských Listů.
Také rozhlas Vysočina dostane informaci o výsledcích společně s výpravou judistů jihlavského SOKOLu.
Ten vybojoval v kategorii U-13 -mladší žáci - dvě první místa
- do 36kg zvítězila DOLEŽALOVÁ Emilie
- do 46kg ŠPEJTEK Filip
V kategorii U-15 - starší žáci - také první místo
-do 42kg HOTOVEC Ctibor
-do 34kg RYCHNOVSKÝ Adam bojoval až do finále,kde prohrál a vybojoval 2.místo a stříbrnou medaili.
Komentář k umístění judistů SOKOLu Jihlava doplní trenér pan Jarda Wasserbauer.
Rychlou informaci o výsledcích judistů
zasílá
TOUFAR Karel,
P.S. - S panem Fialou připravujeme na příští víkend účast na kvalitním turnaji v Banské Bystrici a následně na Českém poháru v Ostravě.
Naši partneři