Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Maškarní karneval na sněhu

25.01.2018

Celou očekávanou akci překládáme na neurčitý víkend v únoru, kdy se snad dočkáme lepších sněhových podmínek, teď už to zase roztálo!

Kdy? V sobotu 27.1. od 10 do 12 hodin na kopci u Areálu Březina.. Neváhejte a přijďte v maskách i bez nich, ale s vlastním vozítkem / boby, saně, lyže…/.Čekají na vás různé soutěže na sněhu včetně tzv. „ psích spřežení“ a minizávodů na běžkách. Pro zahřátí bude k dispozici horký čaj a teplo ohýnku. Špekáčky i opékače připraveny! Tak přijďte, nudit se nebudete… Snad nám sníh vydrží…

Naši partneři