Novinky

13.09.2018 PODĚKOVÁNÍ ZA TÁBORY

Tak jako každoročně, i letos děkujeme všem, kteří se zasloužili o bezvadný průběh všech táborů a to jak pobytových na Rohozné, tak příměstských v areálu SVČ TEMPA. Skupina dospěláků, která se v létě věnuje dětem, se stále rozrůstá – vždyť letos na Rohozné proběhlo pět táborových běhů a přibyly příměstské tábory, bylo jich celkem sedm, z toho jeden dokonce ve Věžnicích. K našemu poděkování letos přidáváme i blahopřání a to našim nejstarším kuchařkám ze 4. běhu. Rovnou sedmdesátku tam oslavily Marie Coufalová a Marie Šorfová. Tahle sehraná dvojka dokáže každoročně uvařit pro 80 strávníků! Je vidět, že věk nezná hranice a nejdůležitější je chuť do práce a veselá mysl. Naše poděkování patří rovněž velké řadě sponzorů, mezi něž patří třeba Seneco, Sítotisk Sedmík, lékárna p. Hladíka a další, kteří přispívají na vylepšení úrovně našich táborů. Všem vám, výše zmiňovaným ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný, pohodový zbytek roku a těšíme se na další spolupráci.

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Výsledky judistů za říjen 2017

14.11.2017

Výsledky  judistů za říjen 2017 jsou tak pěkné,že se musíme opět pochlubit!

**************************************************************************************
 
M-ČR v Praze 28.10.2017 - Masters -veteráni 2.místo Toufar Karel kategorie do  81kg

P-ČR v Brně 4.11.2017 - dorost 2.Vlček Zbyněk -judista Slavoj Polná hm.kat. 81kg

***oba výsledky a dosažené úspěchy pěkně okomentovali v Jihlavských Listech

P-ČR v Mladé Boleslavi 11.11.2017---ml.žáci 2.Smejkal Štěpán a 5.Zacha Viktor do 30kg a ve váze do 50kg 17.Pacal Lukáš ze 34 nominovaných účastníků .

Podívat na vrcholnou soutěž jsme vzali také Adama Jelínka,aby viděl,kde udělal chybičku a nedostal se z krajského rankingu,,,,snad do roka a do dne...2018.To už pochopí,že bez dlouhodobé a kvalitní přípravy samy úspěchy nepřijdou....
Jako ročník *2006 bude mít možnost svoji přípravu a kvality dokázat. ...
 
Máme i pěkné foto od pana Jiřího Smejkala.

***popis napínavých bojů a snaha po nejlepším výsledku zvláště u těch nejmladších to by v mém provedení spokojeného trenéra z "vesnického klubu judo"
 jak nám v klubu trenérů s úctou k našim výsledkům na špičce v ČR říkají,byla velká chvála na moje svěřence,i když jsem chtěl mít zlato,což se nám bohužel nepovedlo.

...ale úspěch to je veliký...
 S pozdravem
 
Toufar  Karel,trenér judo
14.11.2017

Naši partneři