Novinky

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

24.09.2016 BURZA OBLEČENÍ SE STONOŽKOU

Zítřejší burza se uskuteční v tělocvičně DDM. Prosím počítejte s nutností přezutí - hlavně pro své ratolesti (nemáme malé návleky). Výhodou je, že dětem sneseme nějaké hračky ze Stonožky, aby se zabavily, než si nakoupíte.

16.09.2016 Čerpání příspěvku od VZP

Pojištěnci VZP mohou na pohybové aktivity čerpat v programu Klub pevného zdraví 500,- Kč/rok. Toto splňují sportovní i taneční kroužky v DDM. K čerpání příspěvku potřebujete: rodný list dítěte, spodní díl přihlášky (odstřižený pod podpisem zákonného zástupce), doklad o zaplacení (vytištěný z int. bankovnictví po provedení platby, pokladní doklad při platbě v hotovosti) NEVÁHEJTE, V PROGRAMU JSOU OMEZENÉ PROSTŘEDKY A PO VYČERPÁNÍ NÁROK NA PŘÍSPĚVEK NENÍ!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Dýňování

26.10.2017 Počasí nakonec vyšlo, bylo pod mrakem, ale  teplo, takže nikdo nemrzl a dýňovalo se vesele. Nikomu se moc nechtělo domů, protože atmosféra byla přátelská a domácká, tak jak tomu na akcích DDM bývá. Kromě dýní byly k mání špekáčky, dýňová polévka, jablečný mošt, horký čaj, káva i grog. Pro zpestření si děti mohly nechat namalovat na tvář veselou nebo strašidelnou dýni. Předdušičkový podvečer dokreslila i stylová reprodukovaná hudba. Povedlo se! Tak zase napřesrok !

Naši partneři