Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Dýňování

26.10.2017 Počasí nakonec vyšlo, bylo pod mrakem, ale  teplo, takže nikdo nemrzl a dýňovalo se vesele. Nikomu se moc nechtělo domů, protože atmosféra byla přátelská a domácká, tak jak tomu na akcích DDM bývá. Kromě dýní byly k mání špekáčky, dýňová polévka, jablečný mošt, horký čaj, káva i grog. Pro zpestření si děti mohly nechat namalovat na tvář veselou nebo strašidelnou dýni. Předdušičkový podvečer dokreslila i stylová reprodukovaná hudba. Povedlo se! Tak zase napřesrok !

Naši partneři