Novinky

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

24.09.2016 BURZA OBLEČENÍ SE STONOŽKOU

Zítřejší burza se uskuteční v tělocvičně DDM. Prosím počítejte s nutností přezutí - hlavně pro své ratolesti (nemáme malé návleky). Výhodou je, že dětem sneseme nějaké hračky ze Stonožky, aby se zabavily, než si nakoupíte.

16.09.2016 Čerpání příspěvku od VZP

Pojištěnci VZP mohou na pohybové aktivity čerpat v programu Klub pevného zdraví 500,- Kč/rok. Toto splňují sportovní i taneční kroužky v DDM. K čerpání příspěvku potřebujete: rodný list dítěte, spodní díl přihlášky (odstřižený pod podpisem zákonného zástupce), doklad o zaplacení (vytištěný z int. bankovnictví po provedení platby, pokladní doklad při platbě v hotovosti) NEVÁHEJTE, V PROGRAMU JSOU OMEZENÉ PROSTŘEDKY A PO VYČERPÁNÍ NÁROK NA PŘÍSPĚVEK NENÍ!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Myslivecká stezka přilákala bezmála 300 lidí!

16.06.2017

Panovalo příjemné počasí a tak se z Polné do Březiny vypravili rodiče s dětmi i s kočárky, cyklisté i senioři. Zasoutěžit si, či získat zajímavé zkušenosti mohl opravdu každý. Postarali se o to např. střelci, rybáři, včelaři, záchranáři, zaměstnanci DDM a další dobrovolníci a nadšenci. Letošní novinkou byli draví ptáci, které předvedl Luboš Kousal. Kdo se vypravil pěšky až z Polné, ušel poctivých 6 km a to v dnešní počítačové době není zase tak málo. Na konci stezky si všichni vyrobili „ placku“ s mysliveckou tematikou, mohli se občerstvit a zazpívat si u ohně. Za rok se zase těšíme nashledanou!  Pořadatelé

Naši partneři