Novinky

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

24.09.2016 BURZA OBLEČENÍ SE STONOŽKOU

Zítřejší burza se uskuteční v tělocvičně DDM. Prosím počítejte s nutností přezutí - hlavně pro své ratolesti (nemáme malé návleky). Výhodou je, že dětem sneseme nějaké hračky ze Stonožky, aby se zabavily, než si nakoupíte.

16.09.2016 Čerpání příspěvku od VZP

Pojištěnci VZP mohou na pohybové aktivity čerpat v programu Klub pevného zdraví 500,- Kč/rok. Toto splňují sportovní i taneční kroužky v DDM. K čerpání příspěvku potřebujete: rodný list dítěte, spodní díl přihlášky (odstřižený pod podpisem zákonného zástupce), doklad o zaplacení (vytištěný z int. bankovnictví po provedení platby, pokladní doklad při platbě v hotovosti) NEVÁHEJTE, V PROGRAMU JSOU OMEZENÉ PROSTŘEDKY A PO VYČERPÁNÍ NÁROK NA PŘÍSPĚVEK NENÍ!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Naše mažoretky bodovaly!!!

10.06.2017

Ve velké konkurenci vybojovaly naše kadetky druhé místo! Dívky se ukázaly v tomto složení: Lucka Mrázková, Alžběta Oborná, Tina Rosická, Kamila Šimková, Míša Novotná a Nicol Došková.
V kategorii juniorek se našim dívkám rovněž dařilo, dovezly si bronzovou medaili  a to v sestavě: Kristýna Šromová, Klára Hintenausová, Klára Urbanová, Lucka Panáčková, Nikol Lánová, Katka Nováková, Hanka Mrázková a Anna Čaloudová.

Blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci DDM i města!
Vlasta Kruntorádová

Dne 10.6. se konala soutěž na hale SK Jihlava "O bodlinku jihlavského ježka". Soutěže se zúčastnilo kolem 300mažoretek.

Zastoupení jsme měli ve dvou kategoriích. V kategorii kadetek nám bohužel náhle onemocněly dvě mažoretky, tudíž jsme museli před porotu nastoupit v neobvyklém počtu. Nás to ale nezastrašilo a holky ze sebe na taneční ploše vydaly maximum. Bez jediného pádu se nám podařilo vybojovat krásné 2.místo. Porazit se nám nepovedlo o pouhých 5bodů tým z Havlíčkova Brodu. Holky se představily v tomto složení: Lucie Mrázková, Alžběta Oborná, Tina Rosická, Kamila Šimková, Michaela Novotná a Nicol Došková.

V kategorii juniorek se nám taktéž zadařilo. Domů jsme si odvezli další cenný kov, tentokrát bronz. Kategorii ovládl tým z Říčan a druhé místo si vypochodovaly mažoretky z Havlíčkova Brodu. Bronzové medaile si na krk navlíkly: Kristýna Šromová, Klára Hintenausová, Klára Urbanová, Lucie Panáčková, Nikola Lánová, Kateřina Nováková, Hana Mrázková a Anna Čaloudová.

Naši partneři