Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Naše mažoretky bodovaly!!!

10.06.2017

Ve velké konkurenci vybojovaly naše kadetky druhé místo! Dívky se ukázaly v tomto složení: Lucka Mrázková, Alžběta Oborná, Tina Rosická, Kamila Šimková, Míša Novotná a Nicol Došková.
V kategorii juniorek se našim dívkám rovněž dařilo, dovezly si bronzovou medaili  a to v sestavě: Kristýna Šromová, Klára Hintenausová, Klára Urbanová, Lucka Panáčková, Nikol Lánová, Katka Nováková, Hanka Mrázková a Anna Čaloudová.

Blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci DDM i města!
Vlasta Kruntorádová

Dne 10.6. se konala soutěž na hale SK Jihlava "O bodlinku jihlavského ježka". Soutěže se zúčastnilo kolem 300mažoretek.

Zastoupení jsme měli ve dvou kategoriích. V kategorii kadetek nám bohužel náhle onemocněly dvě mažoretky, tudíž jsme museli před porotu nastoupit v neobvyklém počtu. Nás to ale nezastrašilo a holky ze sebe na taneční ploše vydaly maximum. Bez jediného pádu se nám podařilo vybojovat krásné 2.místo. Porazit se nám nepovedlo o pouhých 5bodů tým z Havlíčkova Brodu. Holky se představily v tomto složení: Lucie Mrázková, Alžběta Oborná, Tina Rosická, Kamila Šimková, Michaela Novotná a Nicol Došková.

V kategorii juniorek se nám taktéž zadařilo. Domů jsme si odvezli další cenný kov, tentokrát bronz. Kategorii ovládl tým z Říčan a druhé místo si vypochodovaly mažoretky z Havlíčkova Brodu. Bronzové medaile si na krk navlíkly: Kristýna Šromová, Klára Hintenausová, Klára Urbanová, Lucie Panáčková, Nikola Lánová, Kateřina Nováková, Hana Mrázková a Anna Čaloudová.

Naši partneři