Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Divadelní sezóna v DDM se chýlí ke konci.

12.05.2017

Loutkářský kroužek představil svou pohádku „O nečekané pomoci“ v pátek 12.5. na premiéře pro rodiče a přátele. Bylo plno, představení se líbilo a tak byla spokojenost na obou stranách. Následující  pondělí a úterý dopoledne si děti a jejich dřevění kamarádi zahráli ještě pro ZŠ a MŠ a to celkem 4x. Takže si to opravdu užili!

Náš další divadelní soubor, který dosud zkoušel v KD Brzkov si zahrál před Poleňáky, a to také v pátek 12.5. Dopoledne pro žáky ZŠ a večer pro veřejnost. V příštím školním roce se zkoušky tohoto souboru přesunou do kina v Polné, takže se jeho činnost značně zjednoduší. Děti obou souborů si zaslouží pochvalu, protože perfektně reprezentovaly DDM v Polné.

Naši partneři