Novinky

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

24.09.2016 BURZA OBLEČENÍ SE STONOŽKOU

Zítřejší burza se uskuteční v tělocvičně DDM. Prosím počítejte s nutností přezutí - hlavně pro své ratolesti (nemáme malé návleky). Výhodou je, že dětem sneseme nějaké hračky ze Stonožky, aby se zabavily, než si nakoupíte.

16.09.2016 Čerpání příspěvku od VZP

Pojištěnci VZP mohou na pohybové aktivity čerpat v programu Klub pevného zdraví 500,- Kč/rok. Toto splňují sportovní i taneční kroužky v DDM. K čerpání příspěvku potřebujete: rodný list dítěte, spodní díl přihlášky (odstřižený pod podpisem zákonného zástupce), doklad o zaplacení (vytištěný z int. bankovnictví po provedení platby, pokladní doklad při platbě v hotovosti) NEVÁHEJTE, V PROGRAMU JSOU OMEZENÉ PROSTŘEDKY A PO VYČERPÁNÍ NÁROK NA PŘÍSPĚVEK NENÍ!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Naše orientální tanečnice postupují do Ostrohu!

29.04.2017 Obě naše skupiny Latifky i Yasmine postupují do celostátního kola v Uherském Ostrohu, které bude probíhat 21. 5. v místní sportovní hale. Patřily totiž mezi nejlepší účastnice v soutěži orientálních tanců „ Světlo orientu“, která se uskutečnila  29. 4. 2017 ve Žďáru nad Sázavou. Starší Latifky obsadily ve své kategorii úžasné 1. místo a mladší Yasmine dosáhly na 3.pozici. Dívkám a jejich vedoucím patří velké poděkování za bezvadnou reprezentaci našeho DDM. Gratulujeme!!!
Vlasta Kruntorádová

Naši partneři