Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Naše orientální tanečnice postupují do Ostrohu!

29.04.2017 Obě naše skupiny Latifky i Yasmine postupují do celostátního kola v Uherském Ostrohu, které bude probíhat 21. 5. v místní sportovní hale. Patřily totiž mezi nejlepší účastnice v soutěži orientálních tanců „ Světlo orientu“, která se uskutečnila  29. 4. 2017 ve Žďáru nad Sázavou. Starší Latifky obsadily ve své kategorii úžasné 1. místo a mladší Yasmine dosáhly na 3.pozici. Dívkám a jejich vedoucím patří velké poděkování za bezvadnou reprezentaci našeho DDM. Gratulujeme!!!
Vlasta Kruntorádová

Naši partneři