Novinky

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

24.09.2016 BURZA OBLEČENÍ SE STONOŽKOU

Zítřejší burza se uskuteční v tělocvičně DDM. Prosím počítejte s nutností přezutí - hlavně pro své ratolesti (nemáme malé návleky). Výhodou je, že dětem sneseme nějaké hračky ze Stonožky, aby se zabavily, než si nakoupíte.

16.09.2016 Čerpání příspěvku od VZP

Pojištěnci VZP mohou na pohybové aktivity čerpat v programu Klub pevného zdraví 500,- Kč/rok. Toto splňují sportovní i taneční kroužky v DDM. K čerpání příspěvku potřebujete: rodný list dítěte, spodní díl přihlášky (odstřižený pod podpisem zákonného zástupce), doklad o zaplacení (vytištěný z int. bankovnictví po provedení platby, pokladní doklad při platbě v hotovosti) NEVÁHEJTE, V PROGRAMU JSOU OMEZENÉ PROSTŘEDKY A PO VYČERPÁNÍ NÁROK NA PŘÍSPĚVEK NENÍ!

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Akademie polenského Domu dětí a mládeže se vydařila!

25.04.2017

Vždyť „Domečkovská Akademie“ je završením celoroční práce zájmových útvarů. Děti zde ukáží, co se naučily a mají jedinečnou příležitost nahlédnout do „ dílny“ ostatních kroužků. Také letos se bylo na co dívat. Je až s podivem, co se děti dokáží za pár měsíců naučit. Ukázala se zde mládež všech věkových kategorií od nejmenších až po náctileté. Vidět jsme mohli ty nejmenší z Lidových tanečků nebo děti z gymnastiky, byli zde mladí hasiči, šermíři, kytaristé, několik tanečních útvarů, orientální tanečnice i vynikající mažoretky. O závěr Akademie se postarali aikidisté a judisté. Všichni měli co ukázat, například judisté reprezentují Polnou po celé Evropě.

Celkem se zde předvedlo na 200 dětí, přišli je podpořit rodiče i přátelé, kteří jim vydatným potleskem vyjádřili podporu a vytvořili na celé akci příjemné prostředí.

Spokojenost za realizační tým vyjádřila hlavní organizátorka akademie Vlasta Kruntorádová. Celou akademii moderovala členka loutkohereckého kroužku DDM Polná a i ona dokázala, že mluvené slovo skutečně ovládá.

Úspěch Akademie a její oblíbenost u polenské veřejnosti jen dokládají, že zájmová činnost Domu dětí a mládeže je na vysoké úrovni. Velké díky za to patří především jeho vedoucím.

Naši partneři