Novinky

10.01.2018 Těšíme se na OSLAVU!

DDM Polná v letošním roce oslaví 60té narozeniny. Je to důvod k pořádné oslavě, možná už taky čas na rekapitulaci, rozjímání, zklidnění a důstojný "odchod" do zaslouženého důchodu. Ale než se tak stane, tak to ještě naplno rozjedéééém...

01.01.2018 Nový tábor?

Do nového roku plánujeme konečně ZIMNÍ táboření. Bude to zkouška o přežití pololetních prázdnin v teepee. Bez pořádného spacáku a termo prádla ani pomyšlení!

17.08.2017 Noční MIXY v badmintonu

Z důvodu malého počtu přihlášených hráčů se letošní turnaj v tomto termínu nekoná. Zvažujeme přesunutí na jiný termín na podzim.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE Polná, okres Jihlava - netkatalog.czDomy dětí,  mládeže - netkatalog.cz

Akademie polenského Domu dětí a mládeže se vydařila!

25.04.2017

Vždyť „Domečkovská Akademie“ je završením celoroční práce zájmových útvarů. Děti zde ukáží, co se naučily a mají jedinečnou příležitost nahlédnout do „ dílny“ ostatních kroužků. Také letos se bylo na co dívat. Je až s podivem, co se děti dokáží za pár měsíců naučit. Ukázala se zde mládež všech věkových kategorií od nejmenších až po náctileté. Vidět jsme mohli ty nejmenší z Lidových tanečků nebo děti z gymnastiky, byli zde mladí hasiči, šermíři, kytaristé, několik tanečních útvarů, orientální tanečnice i vynikající mažoretky. O závěr Akademie se postarali aikidisté a judisté. Všichni měli co ukázat, například judisté reprezentují Polnou po celé Evropě.

Celkem se zde předvedlo na 200 dětí, přišli je podpořit rodiče i přátelé, kteří jim vydatným potleskem vyjádřili podporu a vytvořili na celé akci příjemné prostředí.

Spokojenost za realizační tým vyjádřila hlavní organizátorka akademie Vlasta Kruntorádová. Celou akademii moderovala členka loutkohereckého kroužku DDM Polná a i ona dokázala, že mluvené slovo skutečně ovládá.

Úspěch Akademie a její oblíbenost u polenské veřejnosti jen dokládají, že zájmová činnost Domu dětí a mládeže je na vysoké úrovni. Velké díky za to patří především jeho vedoucím.

Naši partneři